AKTUÁLNĚ SE VE SPORTCE HRAJE O TENTO JACKPOT:
108 000 000 Kč

Historie a vývoj hry Sportka

 Hra Sportka je dnes jednou z nejoblíbenějších loterií v České republice. V tomto článku se podíváme na historii a vývoj této loterijní hry. Od jejího vzniku až po současnost se Sportka proměnila a získala si srdce mnoha hráčů. Přečtěte si zajímavosti o počátcích hry, změnách pravidel a její popularitě v průběhu času.

  1. Vznik a počátky hry Sportka: Hra Sportka byla zahájena v roce 1956 pod názvem "TIP". Tehdy byl hracím polem pouze jeden sloupec čísel od 1 do 49. S postupem času se však hra vyvíjela a získávala na popularitě.

  2. Změny pravidel a rozšíření možností: V průběhu let došlo ke změnám pravidel hry Sportka. V roce 1988 bylo hrací pole rozšířeno na dva sloupce čísel a hráči začali mít možnost zvolit si vlastní čísla namísto předem vytištěných tiketů. Další významnou změnou bylo zavedení možnosti "dvojkombinace", kdy hráči mohou sázet na dvě sady čísel a zvýšit tak své šance na výhru.

  3. Popularita a obliba hry Sportka: Sportka se stala oblíbenou loterií mezi českými hráči. Její jednoduchá a zábavná koncepce, spolu s atraktivními jackpoty, přitahují každý týden tisíce lidí, kteří si vsadí na své štěstí. Hra Sportka se stala nedílnou součástí české kultury a tradice.

  4. Moderní doba a inovace: S rozvojem moderních technologií se hra Sportka přizpůsobila novým trendům. Dnes je možné sázet online, což hráčům nabízí pohodlnost a snadný přístup ke hře. Zároveň se objevují inovace, jako například možnost hraní na mobilních telefonech nebo různé bonusové hry, které hráčům přináší další zábavu a šanci na výhru.

Historie a vývoj hry Sportka je fascinujícím příběhem. Od svých počátků se tato loterijní hra proměnila a přizpůsobila se potřebám a přáním hráčů. Získala si oblibu díky své jednoduchosti a šanci na výhru atraktivního jackpotu. Ať už jste dlouholetým hráčem nebo nováčkem ve světě Sportky, je zajímavé sledovat, jak se tato hra vyvíjela a jakým způsobem si získala své místo mezi nejoblíbenějšími loteriemi v České republice.

SPORTKA

Sportka je hra, ve které musíte uhodnout 6 čísel ze 49. Sázející musí počkat do budoucího slosování a samozřejmě očekává, že padnou a vyhraje. Slosování probíhá každý týden ve středu a v neděli za dozoru státního notáře. Sázející na sázkovém ticketu musí vyznačit přesný den, kdy se chce slosování zúčastnit. Lze také si vsadit na 12 tahů dopředu.

EUROMILIONY

Euromiliony je celkem nová hra od společnosti Sazka, ve které hádáte 7 čísel z 35 a jedno číslo z pěti. Slosování výsledků probíhá každý pátek.

ŠŤASTNÝCH 10

Šťastných 10 je v pořadí druhá nejznámější hra. V této hře je cílem uhodnout deset čísel z dvaceti tažených. Čísla jsou v rozmezí 1 až 80. Zkuste vsadit i na Královské číslo a vyhrajte tak mnohem více. Královské číslo je první vylosované.

COPYRIGHT © 2017-2019 SPORTKA-SAZKA-VYSLEDKY.COM STRÁNKY MAJÍ ČISTĚ INFORMAČNÍ CHARAKTER A VEŠKERÉ INFORMACE SE TÝKAJÍ OSOB STARŠÍCH 18 LET. SÁZENÍ JE DRUH ZÁVISLOSTI A PROTO SE NEDOPORUČUJE SE SÁZENÍM ZAČÍNAT.