AKTUÁLNĚ SE VE SPORTCE HRAJE O TENTO JACKPOT:
7 000 000 Kč

Přehled největších výher v historii Sportky

Sportka, jedna z nejpopulárnějších loterií v České republice, přináší hráčům možnost vyhrát ohromující sumy peněz. V tomto článku se podíváme na příběhy a detaily o největších výhercích v historii Sportky. Odrazíme se od jejich šťastných momentů, dozvíme se, jak se jejich životy změnily po získání obrovského jackpotu a jaký vliv měla tato výhra na jejich budoucnost.

Pavel Novotný - rekordní výhra 509 milionů Kč:
V roce 2017 se Pavel Novotný stal držitelem rekordní výhry v historii Sportky, když vyhrál neuvěřitelnou částku 509 milionů Kč. Tato výhra změnila jeho život úplně. Pavel si splnil své sny, zakoupil luxusní nemovitosti a další majetek. Zároveň se rozhodl investovat do podnikání a pomáhat charitativním organizacím.

Martina a Jan Procházka - šťastný manželský pár:
Martina a Jan Procházkovi vyhráli v roce 2014 více než 241 milionů Kč. Tato výhra jim umožnila splnit si mnoho přání. Koupili si nový dům, investovali do vzdělání svých dětí a založili vlastní podnikání. Martina a Jan se stali inspirací pro mnoho lidí, kteří sní o tom, že by jednoho dne mohli také vyhrát velkou sumu peněz.

Renata a Jaroslav Bezděkovi - výhra pro celou rodinu:
Renata a Jaroslav Bezděkovi si v roce 2019 připsali do svého bankovního konta více než 258 milionů Kč. Tato výhra nejenže změnila život manželů, ale i celé jejich rodiny. Renata a Jaroslav pomohli svým dětem splnit si jejich sny, investovali do vzdělání a zajistili tak lepší budoucnost pro své potomky.

Kateřina a Petr Novotní - výhra na nový začátek:
Kateřina a Petr Novotní byli jedním ze šťastných výherců Sportky v roce 2020, když vyhráli více než 174 milionů Kč. Tato výhra jim umožnila udělat velký krok směrem k novému začátku. Založili vlastní firmu, investovali do projektů, které dříve považovali za nedosažitelné.

Tyto příběhy jackpotových výher v Sportce nám ukazují, jak obrovská výhra může změnit životy jednotlivců a jejich rodin. Splnění snů, investování do budoucnosti a pomoc druhým jsou jen některé z důsledků, které jackpot může přinést.

SPORTKA

Sportka je hra, ve které musíte uhodnout 6 čísel ze 49. Sázející musí počkat do budoucího slosování a samozřejmě očekává, že padnou a vyhraje. Slosování probíhá každý týden ve středu a v neděli za dozoru státního notáře. Sázející na sázkovém ticketu musí vyznačit přesný den, kdy se chce slosování zúčastnit. Lze také si vsadit na 12 tahů dopředu.

EUROMILIONY

Euromiliony je celkem nová hra od společnosti Sazka, ve které hádáte 7 čísel z 35 a jedno číslo z pěti. Slosování výsledků probíhá každý pátek.

ŠŤASTNÝCH 10

Šťastných 10 je v pořadí druhá nejznámější hra. V této hře je cílem uhodnout deset čísel z dvaceti tažených. Čísla jsou v rozmezí 1 až 80. Zkuste vsadit i na Královské číslo a vyhrajte tak mnohem více. Královské číslo je první vylosované.

COPYRIGHT © 2017-2019 SPORTKA-SAZKA-VYSLEDKY.COM STRÁNKY MAJÍ ČISTĚ INFORMAČNÍ CHARAKTER A VEŠKERÉ INFORMACE SE TÝKAJÍ OSOB STARŠÍCH 18 LET. SÁZENÍ JE DRUH ZÁVISLOSTI A PROTO SE NEDOPORUČUJE SE SÁZENÍM ZAČÍNAT.